Vítejte!

jmenuji se Irina, jsem lékařka kosmetička a jsem připravena nabídnout Vám všechny kosmetické služby uváděné na tomto webu. Kosmetologii se věnuji již od roku 1998, dělám, co mě baví, užívám si to a chci se s Vámi podělit o své znalosti a dovednosti. S radostí Vás uvítám ve své ordinaci. Chci Vám pomoci, abyste vypadali dobře a proto Vám povím o nejnovějších kosmetických přípravcích a přístrojové metodice, sestavím Vám individuální plán kosmetických procedur a sama je i provedu. Díky své praxi a neustálému zvyšování kvalifikace jsem schopna kvalifikovaně vybrat z celé řady existujících prostředků a technik tu, která by Vám měla přinést co největší pozitivní efekt.

Můžete mi zasílat Vaše dotazy prostřednictvím e-mailové adresy uvedené v části kontakt. Zde naleznete rovněž mé telefonní číslo. Prosím pouze, abyste měli pochopení, že nemohu vždy ihned odpovědět na Váš telefonát, neboť se mohu právě věnovat jinému zákazníkovi. V tom případě, prosím, zavolejte později nebo mi pošlete SMS zprávu s Vaším jménem a já se Vám sama ozvu.
Úkony

Konturová plastika, dysport, přístrojová kosmetika, ozonová terapie, fotoomlazení, cévní fotoléčba, fotoepilace, elektrokoagulace, programy péče o pleť, botox

Praktické dovednosti

Konturová plastika

(Restylane, Surgiderm, Juvederm, Teoseal)

Peeling

Obrušování mrtvých buněk kůže za účelem odstranění odumřelých části pokožky.

Masáže

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiing.

Thermage

Metoda, při níž je organismus krátkodobě vystaven extrémně nízkým teplotám.

Laserová terapie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adiing.

zobrazit všechny dovednosti